Rüyada siyah mavi elbise görmek

Rüyada siyah mavi elbise görmek kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına, sevdiklerini de koruyacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine, zengin olunacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine yorulur.

Rüyada siyah mavi elbise gördüyseniz:

  • Seçeneklerinizi gözden geçirmelisiniz.

Rüyada siyah mavi elbise görmek eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah ve mavi elbise giymek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına delalettir.

Rüyada mavi ve siyah elbise giymek dertlerinin sona ereceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına inanılır.

Rüyada mavi siyah elbise giymek büyük bir ilgi ve değer göreceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına yorulur.

Rüyada mavi elbise giymesi hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine yorulur.

Rüyada mavi elbise bakmak sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, allah katında günahlarının affolacağına, muradının gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada mavi dar elbise giymek zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına, kalkınacağına işarettir.

Rüyada mavi ve beyaz elbise rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine ve bir süre bu meseleyle meşgul olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments