Rüyada soba ile uğraşmak

Rüyada soba ile uğraşmak sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, hafifleyeceğine, başarılı olacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada soba ile uğraşmak gördüyseniz:

  • İş hayatınız nedeniyle endişelenebilirsiniz.

Rüyada soba ve soba borusu görmek kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine işaret eder.

Rüyada çok soba görmek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına delalet eder.

Rüyada soba kül görmek dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada soba çalmak büyük bir başarının elde edileceğine, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada soba ısınmak sorunların ve dertlerin biteceğine, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine tabir olunur.

Rüyada soba hazırlamak eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada soba devrilmesi insanların takdirine mazhar olacağına, anne baba duası alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada soba yıkılması maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments