Rüyada soğan ve fındık görmek

Rüyada soğan ve fındık görmek alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, sorunlarından kurtulacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, onunla mutlu bir yuva kuracağına, maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine, ne yapacağına karar veremeyeceğine delalet eder.

Rüyada soğan ve fındık gördüyseniz:

  • Bazı adımlar atmadan veya girişimlerde bulunmadan önce, yapacaklarınızla ilgili hiçbir açıklama yapmanızda fayda var.

Rüyada soğan ve fındık görmek başarılı bir kariyere sahip olunacağına, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine delalettir.

Rüyada fındık bahçesinde fındık yemek bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada soğan tarlasından soğan toplamak kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, yuva kuracağına işaret eder.

Rüyada fındık ağacında fındık görmek ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına işaret etmektedir.

Rüyada soğan görmek kuru soğan iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada fındık ağacından fındık yemek sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fındık bahçesinde fındık görmek elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına rivayet eder.

Rüyada soğan tarlasında soğan toplamak helal lokma yiyeceğine, kazancın düşeceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments