Rüyada su görmek ve içmek

Rüyada su görmek ve içmek aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine inanılır.

Rüyada su görmek ve içmek gördüyseniz:

  • Belki fazla duygusal ya da hassas olmanız mümkündür.

Rüyada deniz görmek su görmek ne anlama gelir sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına işarettir.

Rüyada tavuk görmek yumurta görmek ekmeğinin de artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebek olduğunu görmek görmek gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek bebek görmek görmek ruhunun dinleneceğine, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına rivayet eder.

Rüyada gelin görmek düğün görmek kendisine olan güveninin artacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine yorulur.

Rüyada kardeşinin dogdugunu görmek görmek büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşının kilodunu görmek görmek işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, hemen ardından kendisini, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavuk görmek civciv görmek esenlik içinde olacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.