Rüyada su salyangozu görmek

Rüyada su salyangozu görmek zor zamanların geride kalacağına, atılan adımların boşa çıkacağına, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, yeni bir semte taşınılacağına, çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, huzur getirecek birinin çıkacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine delalet eder.

Rüyada su salyangozu gördüyseniz:

  • Geçmiş hataları affetmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada su salyangozu görmek olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, işlerinizin bir süre güzel gideceğine delalettir.

Rüyada deniz salyangozu toplamak elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine inanılır.

Rüyada deniz salyangozu yemek alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına inanılır.

Rüyada deniz salyangozu görmek çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına işaret eder.

Rüyada deniz salyangozu kabuğu görmek kendine olan güvenini kaybedeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, ortaya çıkan bu durumu çözmek için çeşitli yollara başvuracağına ve böyle bir çalışma sayesinde içine düştüğü durumla ilgili olarak çok büyük araştırmalara gireceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments