Rüyada süslü kumaş görmek

Rüyada süslü kumaş görmek yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına, hayata karşı cesaretini kıracağına, malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada süslü kumaş gördüyseniz:

  • Sakin bir tutum içinde olmaya özen göstermelisiniz.

Rüyada süslü kumaş görmek zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada süslü cam görmek sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına işarettir.

Rüyada süslü başörtüsü kendi içindeki gücü keşfedeceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına tabir olunur.

Rüyada süslü mum görmek kazalardan ve belalardan korunacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada süslü eşarp aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada süslü köpek zorlukların kolayca aşılacağına, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada süslü masa yaşam tecrübesi edineceğine, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada süslü görmek enerjisini toplayacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gulnaz

Ruysda suslu kumas górmek reng olarak siyah kumas