Rüyada suyun altında

Rüyada suyun altında bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına ve çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, sahip olduklarından ve allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, yönetici makamına oturacağına, nice noksanlık içinde olduğuna, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suyun altında gördüyseniz:

  • Her konuda çok iyi fırsatlar çıkabilir.

Rüyada suyun yükselmesi aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, işlerin daha kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüyada suyun kaynaması kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına rivayet eder.

Rüyada suyun buz olması her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, tüm özlemini gidereceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyun fokurdaması sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada suyun kabarması gelecekte de istediklerine kolayca erişebileceğine, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada suyun kesilmesi insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyun az akması kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine delalettir.

Rüyada suyun kararması kişinin şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments