Rüyada tanıdığı bir kadını dudağından öpmek

Rüyada tanıdığı bir kadını dudağından öpmek başarılarının düşeceğine, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, birikimlerine büyük zarar  geleceğine, rüya sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına, aralarındaki iletişimin bozulacağına, hastalığın biteceğine, bir sebeple evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine delalettir.

Rüyada tanıdığı bir kadını dudağından öpmek gördüyseniz:

  • Kendi yolunuzdan ilerlemeli, sizi başarıya götürecek tatminkar yönü siz belirlemelisiniz.

Rüyada tanıdığı bir kadını dudağından öpmek kendisi için mal mülk alacağına, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine yorulur.

Rüyada erkeğin kadını dudağından öpmesi ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada güzel bir kadını dudağından öpmek dertlerin biteceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, başarısızlıklara düşeceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığı bir kızı dudağından öpmek kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir kadının başka bir kadını dudağından öpmesi rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kadını dudağından öpmek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına inanılır.

Rüyada tanıdığı bir kadını hasta görmek duaların kabul göreceğine, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yabancı bir kadını dudağından öpmek cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments