Rüyada tarlada deniz görmek

Rüyada tarlada deniz görmek yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine rivayet eder.

Rüyada tarlada deniz gördüyseniz:

  • Yapılması gereken şeyler varsa başkalarını beklemeden siz yapmalısınız.

Rüyada tarlada deniz görmek anne baba ile ters düşüleceğine, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine delalettir.

Rüyada deniz olmayan bi yerde deniz görmek kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada deniz ve deniz canlıları görmek rızık elde edeceğine, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına delalet eder.

Rüyada boş tarlada koşmak sorunların çabucak atlatılacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine,  işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarlada toplamak rütbesinin artacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada tarlada sel görmek yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına yorulur.

Rüyada tarlada kovalanmak hak yolundan ayrılacağına, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine delalettir.

Rüyada tarlada ot biçmek çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments