Rüyada tartıştığın sevgiliyi görmek

Rüyada tartıştığın sevgiliyi görmek iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, dertlerin ve sorunların biteceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, en umutsuz olduğu anda da allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına rivayet eder.

Rüyada tartıştığın sevgiliyi gördüyseniz:

  • Yanınızdaki insanlara moral aşılayın.

Rüyada tartıştığın sevgiliyi görmek onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada tartıştığın biriyle konuşmak yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, doğru işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada tartıştığın insanı görmek yüksek mertebeye geleceğine, amaçlarının da gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada tartıştığın arkadaşını görmek allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına, ticaret ehli kişi olacağına, insanlara iş öğreteceğine tabir olunur.

Rüyada tartıştığın insanları görmek kişinin altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada tartıştığın birini görmek tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi ve yeni sevgiliyi bir arada görmek işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine alamet eder.

Rüyada tartıştığın kişiyi görmek büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, moralinin yerine geleceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

One thought on “Rüyada tartıştığın sevgiliyi görmek

  1. Daha önce reddetiğim kisiyi rüyanda gordun. Biz evimizde restorant acmistik o da ablasiyla birlikte yemek yemefe geldi. Ben ablasini azarladim orda oturma diye sonra utandim tmm otur dedum. Reddettigim kisi hic konusmadi sustu sadece masada oturdu. Yemek yemeye calisti…anlami ne acava…soyle bir sey var bu kisunin bana bir defa daga yazmasini istiyorym bir daha gorusmek istiyorum sebebi bu olabilir mi

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.