Rüyada tek gözle bakmak

Rüyada tek gözle bakmak şansın ve kısmetin de açık olacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, borçlarının biteceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada tek gözle bakmak gördüyseniz:

  • Belli durum veya koşullara yavaş tepki göstermek bazı konuların devamlılığını etkileyebilir.

Rüyada gözle oynamak yeni işlere gireceğine, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tek gözle bakmak huzur ve kazanç getireceğine, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına ve dileklerinin de gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yan gözle bakmak çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine işaret eder.

Rüyada kısık gözle bakmak toparlanmasının da uzun süreceğine, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına yorulur.

Rüyada gözle takip edilmek sıkıntılarının biteceğine, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine delalet eder.

Rüyada gözle uğraşmak şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözle namaz kılmak çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments