Rüyada tekne gemi görmek

Rüyada tekne gemi görmek çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine, parasını ve işini kaybedeceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, aksiliklerin aşılacağına, çok büyük bir şok yaşayacağına, tüm hayatının durma noktasına geleceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine işarettir.

Rüyada tekne gemi gördüyseniz:

  • Nicelik olarak değilse bile nitelik olarak güçlüsünüz.

Rüyada tekne gemi görmek eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada gemi tekne görmek çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına işarettir.

Rüyada tekne tekne hamur görmek zorlanacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada tekne ile gezmek kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, insanların yolunu aydınlatacağına, onlara hocalık edeceğine rivayet eder.

Rüyada tekne bulmak birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına inanılır.

Rüyada boş tekne görmek hayatının da güzellikler içinde geçeceğine, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada tekne patlaması parasız günler geçireceğine, aç kalacağına, gidilecek yönün belirleneceğine işarettir.

Rüyada tekne yarışı çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, rahatının yerinde olacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments