Rüyada tesbih görmek neye gelir

Rüyada tesbih görmek neye gelir örnek insan olacağına, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına, çeşitleneceğine, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına delalettir.

Rüyada tesbih görmek neye gelir gördüyseniz:

  • Baskı altında pes etme noktasına gelebilirsiniz.

Rüyada tesbih görmek neye gelir düşmanların önlerinin açılacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tesbih görmek neye işarettir çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine rivayet eder.

Rüyada tesbih görmek neye yorumlanır onların yaralarına merhem olacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada tesbih görmek neye çıkar huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada beyaz tesbih görmek neye işarettir kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine yorulur.

Rüyada gri tesbih görmek uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, karşısına iyi insanların çıkacağına delalet eder.

Rüyada çok tesbih görmek hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada iki tesbih görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments