Rüyada teyze anne

Rüyada teyze anne sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, işlerinin günden güne açılacağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kadim dostlar edineceğine, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine yorulur.

Rüyada teyze anne gördüyseniz:

  • Ne söylemek veya yapmak istediğinizin farkındasınız.

Rüyada teyze ve teyze oğlu görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada teyze teyze kızı görmek bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına, çok sıkıntılı durumlara düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada teyze ve teyze kızı görmek kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine yorulur.

Rüyada teyze ile gülmek elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına inanılır.

Rüyada teyze gelmesi yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine işaret eder.

Rüyada teyze olmak kendisini yıpratacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada teyze ziyareti kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine işarettir.

Rüyada kör teyze görmek sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments