Rüyada toprak altında

Rüyada toprak altında bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, üzüntüden sonra ferahlamaya, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, allah’tan istediği her şeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada toprak altında gördüyseniz:

  • Kısaca özetlersek; Gönül meselelerinde ise yanlış tutumlara girmemelisiniz.

Rüyada toprak ağza toprak alıp tükürmek rüya sahibinin kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına, hayatının da kolaylaşacağına delalettir.

Rüyada toprak uykusuz geceler yaşanacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine delalettir.

Rüyada yol toprak hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına işaret eder.

Rüyada eve toprak taşımak insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, hayatın yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yaş toprak kazmak çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kar ve toprak görmek hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine delalet etmektedir.

Rüyada toprak kazdırmak gözlerindeki yaşın kuruyacağına, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada toprak paylaşımı bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, geçmişi unutup geleceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments