Rüyada üçüz bebeğim vardı

Rüyada üçüz bebeğim vardı zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada üçüz bebeğim vardı gördüyseniz:

  • Israrla yol göstermeye çalışmaktan vazgeçmenizde fayda var.

Rüyada üçüz bebeğim vardı büyük bir umutsuzluk duyacağına, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine işaret eder.

Rüyada bebeğim konuşması karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ikiz bebeğim oldu sonu hayırlı olacak bir izdivaca, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeğim olduğunu görmek sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına işarettir.

Rüyada bebeğim kusması kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeğim olmuş hasret içinde kalacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına delalettir.

Rüyada göz bebeğim yoktu sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, onun istediği yoldan gideceğine tabir olunur.

Rüyada ikiz bebeğim olduğunu görmek insanları kıracağına ve üzeceğine, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments