Rüyada üstümüze işenmesi

Rüyada üstümüze işenmesi derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına alamet eder.

Rüyada üstümüze işenmesi gördüyseniz:

  • Sizi riskli veya sizi ilgilendirmeyen konuların içine dahil etmeye çalışan kişilerden uzak durmanızda fayda var.

Rüyada üstümüze işenmesi işinin başından ayrılmayacağına, idealist kimse olacağına alamet eder.

Rüyada denizin üstümüze gelmesi isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına inanılır.

Rüyada üstümüze kar yağması amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, rızkını kazanırken zorlanmayacağına inanılır.

Rüyada birinin üstümüze işemesi kırgınlıkların biteceğine, üzüleceğine, ağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstümüze yağmur yağması kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments