Rüyada uzun kadın görmek

Rüyada uzun kadın görmek içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, büyük rahatlık yaşanacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına delalettir.

Rüyada uzun kadın gördüyseniz:

  • Sizin için önemli kişilerle aldığınız kararları detaylandırıyor olabilirsinİZ.

Rüyada uzun saçlı kadın bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına inanılır.

Rüyada uzun boylu kadın ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına alamet eder.

Rüyada uzun kadın görmek aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine işarettir.

Rüyada dili uzun kadın görmek hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine inanılır.

Rüyada siyah uzun saçlı kadın gönül kapılarının açılacağına, kısmetli bir yıl geçirileceğine alamet eder.

Rüyada çok uzun boylu bir kadın görmek hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Rüyada uzun dilli kadın görmek uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına inanılır.

Rüyada uzun elbiseli kadın görmek kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, İslami olarak allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments