Rüyada uzun boylu kadın

Rüyada uzun boylu kadın yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, hükmünün geçmeyeceğine, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada uzun boylu kadın gördüyseniz:

  • Planlarınızda belli uyarlamalar yapılması gerekliliği netleşiyor veya talepler bunu gerektiriyor.

Rüyada uzun boylu biri geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine delalettir.

Rüyada uzun boylu kadın hayattan bıkmasına neden olacağına, onu isyan noktasına getireceğine, allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine inanılır.

Rüyada uzun boylu erkek içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada uzun boylu adam görmek kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir başkasını uzun boylu görmek yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, eşine değerli hediyeler alacağına inanılır.

Rüyada uzun boylu gelin görmek kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine inanılır.

Rüyada çok uzun boylu adamlar görmek kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada düşmanını uzun boylu görmek hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına alamet eder.