Rüyada uzun uzun otlar görmek

Rüyada uzun uzun otlar görmek çok mutlu olunacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, çok daha iyi başarılar kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, işi ile gündeme geleceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına, böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına delalettir.

Rüyada uzun uzun otlar gördüyseniz:

  • Borçlanmamaya veya gereğinden fazla harcama yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Rüyada uzun uzun otlar görmek etrafındaki insanlara allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına işarettir.

Rüyada uzun otlar görmek elinin de bollaşacağına, insanları kıracağına, üzeceğine işaret eder.

Rüyada uzun yeşil otlar görmek meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, bir anda yokluğa düşüleceğine delalet eder.

Rüyada uzun sarı otlar görmek eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, gelirinin bir kısmı ile geleceğine delalettir.

Rüyada uzun boylu otlar görmek işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına rivayet eder.

Rüyada ağızdan uzun uzun bir şeylerin çıkması her şeyin sarpa saracağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada biriyle uzun uzun konuşmak daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına yorulur.

Rüyada birine uzun uzun bakmak eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments