Rüyada vernikli kapı görmek

Rüyada vernikli kapı görmek uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, istediği gibi yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada vernikli kapı gördüyseniz:

  • Üstünüze düşeni yerine getirmemeniz durumunda ilişkilerde problemler yaşanabilir.

Rüyada vernikli kapı görmek şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına tabir olunur.

Rüyada kapı kapı gezmek yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına işaret eder.

Rüyada kapı içinde kapı görmek gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapı kapı yemek dağıtmak hayatın düzene gireceğine, kazancın artacağına, kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapı önü görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapı süpürmek son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada cam kapı görmek çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder.

Rüyada kapı zorlamak güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments