Rüyada vücudu traş etmek

Rüyada vücudu traş etmek yolunun ve geleceğinin açık olacağına, gözden düşeceğine, ayıplanacağına, büyük mutluluk duyulacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına, kar elde etmek için onları sırtından vuracağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, zor ve kötü günlerden geçeceğine delalettir.

Rüyada vücudu traş etmek gördüyseniz:

  • Romantizm size iyi gelecek.

Rüyada vücudu traş etmek büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tüm vücudu traş etmek kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağına, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada vücudu şiş görmek işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine tabir olunur.

Rüyada vücudu kesmek maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına tabir olunur.

Rüyada vücudu morarmak işinde verimsiz olacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada vücudu kurt sarması ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına delalet eder.

Rüyada yılan vücudu görmek iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada vücudu olmayan baş görmek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, bu yüzden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments