Rüyada yatağın üstünde bıçak görmek

Rüyada yatağın üstünde bıçak görmek hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, kafasına göre birini bulacağına, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine, işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, eğer şifaysa da şifasını bulacağına, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, işlerinin yarım kalacağına, hayallerinin suya düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yatağın üstünde bıçak gördüyseniz:

  • Karlı anlaşmalar söz konusu olabilir.

Rüyada yatağın üstünde bıçak görmek eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine, büyük özgüven kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yatağın altında bıçak görmek herkesin karşısında el pençe divan duracağına, kişinin içinin daralacağına tabir olunur.

Rüyada yatağın üstünde kan görmek istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada yatağın üstünde gül görmek çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına, dertlerinin günden güne artacağına, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine, başarılarının kalıcı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yatağın üstünde zıplamak iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada yatağın üstünde kurbağa görmek işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine inanılır.

Rüyada yatağın üstünde kedi görmek bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, kendisine ait olmayan bir işte çalışırken istenmeyen bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yatağın üstünde örümcek görmek yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, azalacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments