Rüyada yatağın üstünde gül görmek

Rüyada yatağın üstünde gül görmek yeni çalışmalar ortaya konacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına, suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yatağın üstünde gül gördüyseniz:

  • İstekliliğinizle herkesi istediğiniz konulara dahil edebilirsiniz.

Rüyada yatağın üstünde gül görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına delalet eder.

Rüyada yatağın üstünde zıplamak sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, hayatı boyunca rahat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yatağın üstünde kan görmek üzüleceğine ve pişman olacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada yatağın üstünde akrep görmek sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, eve huzur dolacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine işarettir.

Rüyada yatağın üstünde kedi görmek rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına işaret eder.

Rüyada yatağın üstünde kurbağa görmek eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına inanılır.

Rüyada yatağın üstünde seccade görmek dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada yatağın üstünde bıçak görmek edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments