Rüyada yeğen kaybetmek

Rüyada yeğen kaybetmek mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine, özel hayatında mutluluğu yakalamasına, bunun verdiği motivasyon sayesinde her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğine, lüksünün artacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, kazancının eksilmeyeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeğen kaybetmek gördüyseniz:

  • Duygusal açıdan biraz yalnız, biraz gerilimlisiniz.

Rüyada yeğen ile konuşmak rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yegen yikamak yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada yeğen kaybetmek kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada yeğen emzirmek meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine inanılır.

Rüyada yeni yeğen görmek uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, arkasından gıybet edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada abi yenge yeğen görmek üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine alamet eder.

Rüyada erkek yeğen yıkamak harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada amca yeğen görmek yaşadığı zorlukların biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments