Rüyada yeğenini düşmekten kurtarmak

Rüyada yeğenini düşmekten kurtarmak uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, rahat edeceğine, hak yolunu bulacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, aile hayatının kötüye gideceğine, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına tabir olunur.

Rüyada yeğenini düşmekten kurtarmak gördüyseniz:

  • Fikirler, ideolojiler, toplumsal olaylar, hümanist yaklaşımlar veya toplum olarak yardımlaşmayı gerektirecek gelişmeler ön plana çıkabilir.

Rüyada yeğenini düşmekten kurtarmak maddi ve manevi açıdan çok zarar görüleceğine, bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına rivayet eder.

Rüyada yüksekten düşmekten bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, üzüleceğine, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine işarettir.

Rüyada düşmekten korkmak çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, büyük başarılar kazanacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada düşmekten kurtulmak aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada asansörden düşmekten kurtulmak iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, parasal olarak çok büyük destek vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balkondan düşmekten korkmak olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına tabir olunur.

Rüyada uçurumdan düşmekten korkmak toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşini düşmekten kurtarmak mutsuzluğunu iş hayatına da yansıtacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments