Rüyada yeşil etek görmek

Rüyada yeşil etek görmek evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine inanılır.

Rüyada yeşil etek gördüyseniz:

  • Karşı cinsten kişilerle olumlu olmanız sayesinde onlara son derece çekici geleceksiniz.

Rüyada yeşil etek almak asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil etek giymek kişinin hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına işaret eder.

Rüyada yeşil tül etek giymek aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil etek görmek güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada koyu yeşil etek giymek yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, kötü ve zor günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz yeşil etek giymek aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine inanılır.

Rüyada yeşil etek satın almak kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil uzun etek giymek zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments