Rüyada yeşil kumaş görmek ne demek

Rüyada yeşil kumaş görmek ne demek sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil kumaş görmek ne demek gördüyseniz:

  • Belli başlı bir netice almak istediğiniz durumlarda tavsiyelere kulak vermezsiniz.

Rüyada yeşil desenli kumaş görmek yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına yorulur.

Rüyada yeşil kareli kumaş görmek kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine delalet eder.

Rüyada yeşil ipek kumaş görmek herkes tarafından saygı göreceğine, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına yorulur.

Rüyada yeşil simli kumaş görmek tüm düzenin alt üst olacağına, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil kumaş görmek ne demek güç ve para kaybedeceğine, aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil renk kumaş görmek ondan kazanç elde edeceğine, çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine işaret eder.

Rüyada yeşil saten kumaş görmek herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına, hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine alamet eder.

Rüyada yeşil beyaz kumaş görmek kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments