Rüyada yılanı bir yere kapatmak

Rüyada yılanı bir yere kapatmak sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, çok ünlü bir kişi olacağına, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına rivayet eder.

Rüyada yılanı bir yere kapatmak gördüyseniz:

  • Aynı an da çok fazla işe yetişmeniz gerekebilir.

Rüyada yılanı bir yere kapatmak sürekli olarak emirler veren rüya sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yılanı yere atmak malının ve parasının ziyan olacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine delalet eder.

Rüyada yılanı bölmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine rivayet eder.

Rüyada yılanı kovmak uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, ona yakınlaşmaya çalışacağına delalettir.

Rüyada ölü yılanı görmek bir sebeple uzunca bir süre sorun yaşayacağına, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına işaret eder.

Rüyada piton yılanı uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada yılanı eve sokmamak kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına delalettir.

Rüyada yılanı sıkıştırmak kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments