Rüyada yılanı boğazından sıkmak

Rüyada yılanı boğazından sıkmak keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, elindeki işi bitirmeden başka işlere yönelen kişinin motivasyonunun da bozulacağına, yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, asla harama bulaşmayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, başarılarının düşeceğine delalettir.

Rüyada yılanı boğazından sıkmak gördüyseniz:

  • Bazı tanıdıklarınız önemsediğiniz hedeflerinizden birisini gerçekleştirmenize yardım edebilirler.

Rüyada yılanı boğazından sıkmak sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanı boğazından tutmak aşkının da kalıcı olacağına, çok mutlu bir yuva kurulacağına tabir olunur.

Rüyada yılanı boğazından yakalamak işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine rivayet eder.

Rüyada boğazından vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine işaret eder.

Rüyada boğazindan saç çikarmak sahip olduğu zenginliğin de artacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada boğazindan bıçaklanmak sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, etrafındaki insanlar yüzünden adının lekeleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boğazından kesmek karlı işler yapacağına, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına rivayet eder.

Rüyada boğazından yılan sokması hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.