Rüyada yorgan istemek

Rüyada yorgan istemek ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, tabiatı kötü olan kişiye, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, adeta sinirden küplere bineceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına delalettir.

Rüyada yorgan istemek gördüyseniz:

  • Ne kadar isterseniz isteyin tepkilerinizi kontrol altına alamayabilirsiniz.

Rüyada yorgan başının belaya girmeyeceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada mor yorgan görmek söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada yün yorgan sökmek büyük bir zenginlik elde edileceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada yün yorgan çırpmak inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, yeni bir eve taşınacağına tabir olunur.

Rüyada yorgan hazırlamak kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, üzüleceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yorgan dikmek kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına tabir olunur.

Rüyada yorgan istemek onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, kısmetlerin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yorgan kesmek psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments