Rüyada yüzün aydınlanması

Rüyada yüzün aydınlanması maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, başarı için fırsatların artacağına, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hem amaçlarına nail olamayacağına, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine işarettir.

Rüyada yüzün aydınlanması gördüyseniz:

  • İşarkadaşlarınızı, iş koşullarınızı, çalışma stilinizi ilgilendirenkonularda değişikliğe gidebilirsiniz.

Rüyada yüzün kararması umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına işarettir.

Rüyada yüzün kırışması büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine tabir olunur.

Rüyada yüzün küçülmesi iki tarafın da çok sevineceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzün yanması uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine rivayet eder.

Rüyada yüzün bronzlaşması elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak yorulur.

Rüyada yüzün yamulması kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzün kıllanması olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına delalettir.

Rüyada yüzün yok olması müjdeli haberler alınacağına, rüya sahibinin işlerinin açılacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.