Rüyada annemin altını ıslattığını görmek

Rüyada annemin altını ıslattığını görmek sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, günahkâr olacağına, istediği noktalara ulaşacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, kendisini çok yakından tanıyan ve yaptığı işten menfaat elde etmeye çalışan bir kişinin bulunduğuna, bu kişinin rüyayı gören kişiye çok büyük zararlarının dokunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annemin altını ıslattığını gördüyseniz:

  • Kararlar almadan zaman istemeniz gerekiyor.

Rüyada annemin altını ıslattığını görmek tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlumun altını ıslattığını görmek gönül hoşluğu içinde olacağına, hafifleyeceğine, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin altını ıslattığını görmek üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına delalettir.

Rüyada bir bebeğin altını ıslattığını görmek bunalıma gireceğine, keyfinin ve moralinin kaçacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğunun altını ıslattığını görmek neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına inanılır.

Rüyada kendi çocuğunun altını ıslattığını görmek büyük kazançlar elde edileceğine, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada annenin altını ıslattığını görmek hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin altını ıslattığını görmek bir şirketler zincirine sahip olunacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments