Rüyada bir bebeğin altını ıslattığını görmek

Rüyada bir bebeğin altını ıslattığını görmek kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, zararların günden güne artacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir bebeğin altını ıslattığını gördüyseniz:

  • Bir yolculuk veya güzel bir tatil ihtimali güçlüdür.

Rüyada bebeğin altını ıslattığını görmek mutluluk dolu bir döneme girileceğine, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada bir bebeğin altını ıslattığını görmek beklenmedik kapıların açılmasına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek bebeğin altını ıslattığını görmek maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına alamet eder.

Rüyada oğlumun altını ıslattığını görmek en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, muradına ereceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına alamet eder.

Rüyada çocuğunun altını ıslattığını görmek kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine işarettir.

Rüyada annemin altını ıslattığını görmek yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kendi çocuğunun altını ıslattığını görmek arkasının daha sağlam hale geleceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada annenin altını ıslattığını görmek büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments