Rüyada kendi çocuğunun altını ıslattığını görmek

Rüyada kendi çocuğunun altını ıslattığını görmek malının, parasının ve canın güvende olacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği , sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunun altını ıslattığını gördüyseniz:

  • Evde yapacağınız değişiklikler veya yeni kişileri, yerleri ya da eğlenceli aktiviteleri keşifler mükemmel fırsatların önünü açabilir.

Rüyada kendi çocuğunun altını ıslattığını görmek çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine delalettir.

Rüyada çocuğunun altını ıslattığını görmek çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına işarettir.

Rüyada erkek çocuğunun altını ıslattığını görmek kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada annemin altını ıslattığını görmek neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına tabir olunur.

Rüyada bir bebeğin altını ıslattığını görmek yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebeğin altını ıslattığını görmek mevlit okutacağına, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada oğlumun altını ıslattığını görmek bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına alamet eder.

Rüyada kendi çocuğunun altını temizlemek verilen sözlerin yerine getirilemeyeğine ve yaşanacak bir zıtlaşmadan ötürü motivasyon kaybı yaşanacağına, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments