Rüyada annenin gelini istememesi

Rüyada annenin gelini istememesi iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, elindeki herşeyi kaybedeceğine, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada annenin gelini istememesi gördüyseniz:

  • Sorunları mantıklı şekilde ele almanız işe yarar çözümler bulmanızı sağlayabilir.

Rüyada annenin gelini istememesi elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına alamet eder.

Rüyada gelini dövmek hediyeler ve elbiseler alınacağına, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada amca gelini kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, işlerinde başarı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada gelini öpmek yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, dünya ve ahiretinin güzel olmasına rivayet etmektedir.

Rüyada bir gelini öpmek çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelini görmemek üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada komşu gelini yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına alamet etmektedir.

Rüyada gelini kaybetmek büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments