Rüyada arkadaşının dondurma ısmarlaması

Rüyada arkadaşının dondurma ısmarlaması bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, ancak bu durumun biraz uzun süreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, ticaretin önünün açılacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının dondurma ısmarlaması gördüyseniz:

  • Sizden duygusal, fiziksel veya maddi çıkar elde etmek isteyen kişilere inanmamalı, olayları farklı gözle görmeye çalışmalısınız.

Rüyada arkadaşının dondurma ısmarlaması çok büyük üzüntüler yaşanacağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının dondurma yediğini görmek eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada bir arkadaşının dondurma yediğini görmek bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada dondurma güzellik ve hayır geleceğine, elindekileri de kaptıracağına tabir olunur.

Rüyada kakaolu dondurma hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, isteklerinize kavuşacağınıza alamet etmektedir.

Rüyada muzlu dondurma şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine alamet eder.

Rüyada bol bol dondurma yemek işlerinin rast gideceğine, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüyada dondurma ısmarlamak bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments