Rüyada asansörle olmayan kata çıkmak

Rüyada asansörle olmayan kata çıkmak büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, hayır vereceğine, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına yorulur.

Rüyada asansörle olmayan kata çıkmak gördüyseniz:

  • Davetler, organizasyonlar, ziyaretler çoğalabilir.

Rüyada asansörle olmayan kata çıkmak kısa süre içinde işlerinin açılacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada asansörle alt kata inmek birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına, hatalı yollara sapılacağına delalet eder.

Rüyada asansörle üst kata inmek tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine, sorunlarının son bulacağına, sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine inanılır.

Rüyada asansörle son kata çıkmak eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına delalet etmektedir.

Rüyada asansörle istediğin kata çıkamamak çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada asansörle yanlış kata çıkmak zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine yorulur.

Rüyada asansörle üst kata çıkmak rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine işaret eder.

Rüyada asansörle en üst kata çıkmak doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments