Rüyada aslanla savaşmak

Rüyada aslanla savaşmak başı sıkışmış kişilere destek olacağına, ruhsal olarak etkileneceğine, sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, büyük oranda kazanç elde edeceğine, rahat şekilde yaşayacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada aslanla savaşmak gördüyseniz:

  • İşinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada bir aslanla konuşmak karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada aslanla oturmak ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına alamet eder.

Rüyada aslanla çiftleşmek atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine delalet eder.

Rüyada aslanla yürümek çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada aslanla savaşmak yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada aslanla dost olmak kısa süreli karlar elde edileceğine, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına delalettir.

Rüyada siyah aslanla oynamak sorun üzerine sorun yaşanacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada aslanla beraber yürümek sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments