Rüyada ay ve güneşi görmek

Rüyada ay ve güneşi görmek haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, atılan adımların zorluk yaratacağına, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, rızkının genişleyeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, afiyette olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, hem de hayat boyu pek çok insana önderlik edecek olan rüya sahibinin, vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ay ve güneşi gördüyseniz:

  • Aranızda yaş farkı olan kişilere yardım etmenin olumlu geri dönüşleri olabilir.

Rüyada kış güneşi görmek yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına delalet eder.

Rüyada ay ve güneşi görmek hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine işarettir.

Rüyada güneşi görmek daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada güneşi hissetmek mutlu olunacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada ikindi güneşi sadece kendisini düşüneceğine, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada güneşi yerde görmek büyük bir işe kavuşacağına, verimli işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada güneşi çok güzel görmek yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine delalet eder.

Rüyada güneşi parlak görmek ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, gireceği işlerde başarı elde edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments