Rüyada ayak kokusu hissetmek

Rüyada ayak kokusu hissetmek aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayak kokusu hissetmek gördüyseniz:

  • Kar elde edebileceğiniz, fırsatlar yakalayabileceğiniz veya bazı alanlarda yükselişlerin ön plana çıkabileceği bir süreçtesiniz.

Rüyada ayak kokusu diyadin işveren pozisyonuna geleceğine, anne babanın bu sayede mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayak kokusu hissetmek zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına inanılır.

Rüyada birinin ayak kokusu zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine yorulur.

Rüyada ayak kokusu ne demek karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına delalettir.

Rüyada ayak kokusu diyanet bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin ayak kokusu görmek dilediği gibi yaşayacağına, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayak kokusu her kim görürse görsün dualarının karşılık bulacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak kokusu duymak sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments