Rüyada ayak tabanına iğne batması

Rüyada ayak tabanına iğne batması şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, iftirayı atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, mutluluğun günden güne daha da artacağına, her nimetin lezzetine varacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada ayak tabanına iğne batması gördüyseniz:

  • Farz ederek hareket etmek yanıltıcı olabilir.

Rüyada ayak tabanına iğne batması elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, ticaret ehli kişi olacağına delalettir.

Rüyada ayak baş parmağına iğne batması zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada ayakkabının tabanına basmak bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına alamet eder.

Rüyada ayak topuğuna iğne batması iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada ayak parmağına iğne batması iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına işarettir.

Rüyada ayak iğne batması daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada ayak altından iğne çıkarmak sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, hayatının yolunda gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayak bileğinden iğne vurulmak işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments