Rüyada bebekleri emzirmek

Rüyada bebekleri emzirmek başarısının artacağına, ün ve itibar sahibi olacağına, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, yanlışlara düşeceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine rivayet eder.

Rüyada bebekleri emzirmek gördüyseniz:

  • Yer değişikliği ya da yeteneklerinizi sunma biçiminizdeki değişiklik arkadaşlarınızın veya ailenizin sizin kadar keyif almayacağı maceralara atılmanıza neden olabilir.

Rüyada bebekleri sevmek borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine delalet eder.

Rüyada bebekleri emzirmek işine ve ailesine dört elle sarılacağına, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ikiz bebekleri görmek işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, her gün daha fazla dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada ikiz bebekleri olması yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine inanılır.

Rüyada arkadaşının ikiz bebekleri olduğunu görmek tüm fırsatları değerlendireceğine, oldukça uzun bir yolculuğa yorulmaktadır.

Rüyada bebekleri uyutmak kendisine istediklerini nasip edeceğine, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına delalettir.

Rüyada bebekleri korumak daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine tabir olunur.

Rüyada ikiz bebekleri yıkamak kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, bazen de rahat geçeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments