Rüyada beyaz at elimi ısırdı

Rüyada beyaz at elimi ısırdı kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, dileklerin kabul olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, büyük sıkıntılar içine gireceğine yorulur.

Rüyada beyaz at elimi ısırdı gördüyseniz:

  • Sizi engelleyen veya geride kalmanıza neden olan iş birliklerini veya ilişkileri sorgulayabilirsiniz.

Rüyada beyaz at elimi ısırdı aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine inanılır.

Rüyada beyaz horoz elimi ısırdı kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma rivayet eder.

Rüyada beyaz kedi elimi ısırdı yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elimi öpmek ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine, rızkın gittikçe azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada elimi tuttu sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine, şansının, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına alamet etmektedir.

Rüyada elimi kestiler bazen de rahat geçeceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada elimi kedi isirdi daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada elimi yüzümü yıkamak çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments