Rüyada bir ağaca yıldırım düşmesi

Rüyada bir ağaca yıldırım düşmesi sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, maddi anlamda feraha ermeye, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada bir ağaca yıldırım düşmesi gördüyseniz:

  • Belli iş birliklerinize ya da ilişkilerinize gerçekten değer veriyorsanız, kelimelerinizi dikkatli kullanmanızda fayda var.

Rüyada bir ağaca yıldırım düşmesi kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına rivayet eder.

Rüyada ağaca yıldırım düşmesi gelirin tükeneceğine, sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada ağaca yıldırım düştüğünü görmek elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine, işlerin eski haline döneceğine delalettir.

Rüyada yıldırım ve yangın kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına inanılır.

Rüyada yıldırım gök gürültüsü hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına, sorunların yakın zaman içinde artacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine yorulur.

Rüyada yıldırım düştüğünü büyük kazançlar elde edileceğine, düşmanlıkların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada yıldırım ve fırtına evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada eve yıldırım düşmesi pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, tatsız durumların yaşanacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments