Rüyada bir insanın yüzünü nurlu görmek

Rüyada bir insanın yüzünü nurlu görmek hata yapmadan düzgün ve bereketli, zengin bir hayat süreceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, koltuğunun yükseleceğine, maddi gücünün katlanacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, tüm düzenin alt üst olacağına, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına yorulur.

Rüyada bir insanın yüzünü nurlu gördüyseniz:

  • Bazı konuların istediğiniz şekilde halledilmesinde ısrar etmeniz, olayların daha da kötüye gitmesi anlamına gelebilir.

Rüyada bir insanın yüzünü nurlu görmek farklı iş ortaklıklarına gireceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine inanılır.

Rüyada birinin yüzünü nurlu görmek zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının yüzünü nurlu görmek iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının yüzünü nurlu görmek şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına, evlerin ayrılacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin yüzünü nurlu görmek ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına, makamının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi yüzünü nurlu görmek daha sık bir araya geleceğine, hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin yüzünü nurlu görmek atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, işlerinin açılacağına delalettir.

Rüyada yüzünü nurlu görmek iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, itibar kazanacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.