Rüyada bir masada yemek yemek

Rüyada bir masada yemek yemek kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, aşk yaşamınızda fazla rahat davrandığınıza, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına, işlerinin yarıda kalacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada bir masada yemek yemek gördüyseniz:

  • İyi gelişmeleri özel bir kişiyle paylaşmak isteyebilirsiniz.

Rüyada eski sevgili ile aynı masada yemek yemek işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle aynı masada yemek yemek zararının büyük olacağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada düşmanla aynı masada yemek yemek işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanı ile aynı masada yemek yemek işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine tabir olunur.

Rüyada patronla aynı masada yemek yemek kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına işarettir.

Rüyada kalabalık bir masada yemek yemek kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına işaret eder.

Rüyada dolu masada yemek yemek ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada yabancı masada yemek yemek hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, allah’a yakın olmaya işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments