Rüyada birini merdivenden düşürmek

Rüyada birini merdivenden düşürmek elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, manevi olarak kalbin allah aşkı ile dolacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, dileklerin sorunsuzca yerine geleceği, uzun bir zaman önce büyük bir tartışma yaşadığı bir kişinin kendisine kurduğu tuzakları bozacağına, ticaretinin genişleyeceğine, yalnız kalmak isteyeceğine tabir olunur.

Rüyada birini merdivenden düşürmek gördüyseniz:

  • Kaldırılması zor yükler ya da karşılıksız bırakmakta zorlanabileceğiniz tepkiler söz konusu olabilir.

Rüyada birini merdivenden yuvarlamak sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, geçiminin daha kolay hale geleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Rüyada birini merdivenden atmak beklentilerinin yerine geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine inanılır.

Rüyada birini merdivenden düşürmek göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada merdivenden birini çıkarmak işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine yorulur.

Rüyada yaşlı birini merdivenden indirmek yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdivenden birini itmek haram mal yiyip içeceğine, sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini merdivenden indirmek geçim derdi çekmeyeceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, sıkıntılarının artacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments