Rüyada birini merdivenden yuvarlamak

Rüyada birini merdivenden yuvarlamak hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, çok kötü durumlara düşüleceğine, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini merdivenden yuvarlamak gördüyseniz:

  • Yer değişikliği gerekebilir.

Rüyada birini merdivenden düşürmek aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada merdivenden birini çıkarmak hayallerin yarıda kalacağına, başına gelen üzücü bir olaydan etkilenip etrafındaki insanlara çok kırılacağına delalettir.

Rüyada birini merdivenden yuvarlamak düşmanlar ile mücadele edeceğine, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada birini merdivenden atmak işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına, daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak rüya sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı birini merdivenden indirmek özel yaşamında da beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada birini merdivenden indirmek doğru karar veremeyeceğine, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, atılıma geçeceğine işarettir.

Rüyada merdivenden birini itmek hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments