Rüyada birini merdivenden atmak

Rüyada birini merdivenden atmak zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevinçli ve mutlu haberler alacağına, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada birini merdivenden atmak gördüyseniz:

  • Uzun süredir beklediğiniz bir haber sevindirici bir neticeyle size ulaşınca memnun olacaksınız.

Rüyada birini merdivenden yuvarlamak daha fazlası olsun diye değil, allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada merdivenden birini çıkarmak elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini merdivenden atmak her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına işarettir.

Rüyada birini merdivenden düşürmek çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine alamet eder.

Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı birini merdivenden indirmek bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bu atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada merdivenden birini itmek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, büyük başarılar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birini merdivenden indirmek her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments